"Şehrin damarlarında dolaşıyoruz..."

Baran Kablo, İstanbul Sultanbeyli bölgesinde 2000M2 kapalı üretim tesisi ile Beyaz eşya üreticileri, küçük ev aletleri üreticileri, kahverengi eşya üreticileri , Telekominikasyon firmaları ve Aydınlatma endüstrisine kablo ve kablo gruplamaları konusunda hizmet vermektedir.. Firmamız ISO 9001: 2008 kalite sistem onaylarına sahiptir. Ürünlerimizin tümü REACH ve RoHS regülasyonlarının gerekliliklerini sağlayan ürünlerdir.

Baran Kablo yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, tüm departmanlardaki iyi eğitimli ve tecrübeli uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Her alanda sürekli iyileştirmeye olan inancımız sayesinde ürün ve proseslerimizi devamlı geliştirilmekte ve bu da müşterilerimize yeni ürün ve fiyat iyileştirmeleri olarak yansımaktadır.

Tecrübelerimizi ürün yelpazemize aktararak müşterilerimize ihtiyaçlarının ötesinde hizmet veren Baran Kablo, müşteri memnuniyetine ve günün ihtiyaçlarına göre müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi görev kabul etmiş, sektörünün öncüleri arasında yer almıştır.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla; uzun dönemli, karşılıklı fayda esasına dayanan; adil, etik, ve bütünleşik, ilişkiler kurma inancı ile mutlak başarıların sürekli olacağının bilinci ile çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz.

Bu prensipler firmamıza yol göstericilik etmekte, ve firma üretim politikamızı tanımlamaktadır. Pazarda başarının garantilenmesi, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve toplumla etkin ilişkilerin inşası aracılığı ile sağlanmaktadır.
 

baran'dan haberler
  • Perpa Şubemiz hizmetinize açılmıştır..
  • Perpa Şubemiz hizmetinize açılmıştır..

mail listemize kaydolun

mail listemize kayıt olun,
gelişmeleri size mail atalım...